درباره ما

قلهک، یک فروشگاه اینترنتی مدرن است و قصد دارد تا نیاز های شما هم میهنان به کالا های مدرن را تامین کند. 40 سال تجربه اندوخته ایم تا امروز برترین ارائه دهنده ی خدمات به کسانی باشیم که روی اصل بودن کالا تاکید دارند. قلهک وفادار به قوانین و متعهد به ضوابط فروش آنلاین است.

آنچه در قلهک به فروش میرسد شامل؛ لوازم خانگی(یخچال، ماشین ظرفشویی وماشین لباسشویی)، کنسول بازی(پلی استیشن، ایکس باکس و لوازم جانبی)، لوازم صوتی(ساندبار، رادیو، ضبط صدا،سیستم صوتی و اسپیکر)، لوازم تصویری(تلوزیون و سینمای خانگی) هستند و با امکان ارسال به سراسر کشور و با ضمانت 7 روز بازگشت کالا، آماده ی ارائه ی خدماتی بی نقص و بینظیر در تمامی زمان ها خواهد بود. قلهک در کنار شماست تا تجربه ی یک خرید خوب با مناسب ترین قیمت را برای شما رقم بزند، چرا که ما برای آسودگی خیال شما با قیمت های استثنائی پا به میان گذاشته ایم.

فروشگاه اینترنتی قلهک با هدف ایجاد جهانی از محصولات محبوب با تنوعی بی پایان طراحی شده است.ما در قلهک به سبد خرید شما اندیشیده ایم که برترین سبد های خرید باشد و برتر بودن ما در کنار شماست که معنا دارد. کالا های موجود در قلهک با وسواس و حساسیت فراوان انتخاب میشوند و ضمانت اصل بودن کالا را با کمال آگاهی به شما ارائه می دهیم.

تیم تخصصی ما با تصور اینکه شما لایق چه چیزی هستید همواره سعی دارد تا با برترین های دنیای تجارت همکاری کند. تضمین میکنیم که هرگز از خرید در قلهک پشیمان نشوید. ضوابط ما به قدری سخت گیرانه است که شما را پس از یک بار خرید با دنیای نظم و تعهد روبروخواهد کرد، بنابراین شما هم از مشتریان دائمی ما خواهید شد.قلهک یک فروشگاه اینترنتی خاص است، شما پس از تعامل با ما به این مفهوم پی خواهید برد.

ما با برند هایی با برترین کیفیت و بهترین خدمات در تعاملیم برند هایی چون،Sony، Bosch، Hyundai،Haier، Tefal، Samsung، LG ، در کنارما هستند تا با قدرت مفهوم خرید اینترنتی را در ذهن شما تغییر دهیم . مفتخریم و یقین داریم در هیچ کجا نمیتوانید خدمات پس از فروش و وفای به عهد را اینگونه که در قلهک ارائه میشود لمس کنید.

قلهک بر فراز بلندترین قله های تجارت آنلاین ایستاده است تا شما لذت خرید آسان را از دست ندهید. اعتبار امروز ما مدیون اعتماد دیروز شماست.

حساب کاربری